Albumy muzyczne
New Man, New Songs, Same Shit, vol.1

Me and That Man New Man, New Songs, Same Shit, vol.1 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "New Man, New Songs, Same Shit, vol.1" (Me and That Man). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Me and That Man.

  • Gatunek: Blues
  • Wytwórnia: MYSTIC
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-03-27

O albumie

Nowy album Me And That Man będzie nosił tytuł „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1” i ukaże się 27 marca 2020 roku.

Album został zarejestrowany w składzie: Adam Nergal Darski – gitara / voc, Sasha Boole – gitara / voc, Matteo Bassoli – bass / voc oraz Łukasz Kumański – perkusja / voc, ale na krążku nie zabraknie licznych, interesujących i zaskakujących gości – są to między innymi: Corey Taylor (Slipknot), Brent Hinds (Mastodon), Matt Heafy (Trivium) oraz Jørgen Munkeby z norweskiego Shining.

„New Man, New Songs, Same Shit, vol.1” został wyprodukowany przez Nergala, a nagraniami zajęli się Haldor Grunberg i Łukasz Kumański. Materiał zarejestrowano w Drive Recording Studio, miksem zajął się Haldor Grunberg w Satanic Audio, natomiast masteringiem Brian Lucey w Magic Garden Mastering.

O nowym albumie tak mówi Nergal:
„Z największą dumą i zarazem z pewnego rodzaju ulgą przedstawiam Wam drugi materiał Me And That Man - „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1". Tym razem chciałem podjąć trochę inne wyzwanie i stworzyć album składający się z 11 utworów, ale tak, żeby każdy kawałek wyróżniał się odmiennym charakterem i klimatem. Album zarejestrowałem wraz z najbardziej utalentowanymi i najważniejszymi osobami z obecnej sceny i wspólnie wybieramy się na wycieczki do świata bluesa, folku, country, a nawet spaghetti westernu. Czas pokaże, czy osiągnęliśmy cel, ale głęboko wierzę, że tak będzie. Jestem bardzo dumny z tego dzieła. Chciałbym podziękować KAŻDEMU z naszych gości za udział w tym projekcie, a są to: Mat & Matt, Niklas i Jorgen, Corey, Alan, Addi, Brent, Vegard, Sivert, Anders, Rob, Jerome, Johanna i Nicke. KOCHAM Was wszystkich nieskończenie! Bez pasji i serca, które w te dźwięki włożyliście, powstanie „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1” nie byłoby możliwe! ”

ip

Inne wydania tego albumu

Album "New Man, New Songs, Same Shit, vol.1" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "New Man, New Songs, Same Shit, vol.1".

Więcej

Spodobał Ci się album "New Man, New Songs, Same Shit, vol.1"? Szukasz innych płyt z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: płyty z gatunku blues, polskie płyty muzyczne, polskie płyty muzyczne z gatunku blues, płyty z roku 2020, płyty z gatunku blues z roku 2020, polskie płyty z roku 2020, polskie płyty blues z roku 2020, płyty na literę N.
Me and That Man
Me and That Man - Wybrane albumy
Konkurs Ziaja