Albumy muzyczne
Ultimatum

AniKa Dąbrowska Ultimatum Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ultimatum" (AniKa Dąbrowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: AniKa Dąbrowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2023-09-28

O albumie

Album w całości wyprodukowany został we współpracy z Hanią Hołek i Andrzejem Jaworskim, posiadającym na swoim koncie współprace z takimi artystami jak Roxie Węgiel, Julia Żugaj czy Justyna Steczkowską i sukcesy na miarę złotych i platynowych płyt, m. in. za debiutancki album Julii Żugaj. O współpracy z tym duetem producenckim Ania mówi:

Praca z Hanią i Andrzejem była jak spełnienie marzeń. Byli bardzo otwarciu na moje kompozycje i propozycje, a jednocześnie czuję, że mnóstwo się przy nich nauczyłam. Bardzo się cieszę, że przyszło mi pracować z osobami, które szanowały mnie, moje emocje i pomysły, ale także otworzyły mnie na nowe brzmienia.

Nowy materiał artystki jest bardzo zróżnicowany. Na płycie znaleźć możemy zarówno ballady, jak i brzmienia czerpiące z rytmów disco. Pewne jest jednak, że jest on świadomym i przemyślanym statementem artystki, którym chce wyznaczyć kierunek swojej dorosłej i niezależnej kariery i życia. AniKa na nowym albumie  nie tylko chce odkryć przed odbiorcą swoje emocje, ale także pokazać odwagę i swoją dojrzewającą kobiecą siłę. Z nową melodią wychodzi naprzeciw tematom swoich granic i praw w najbliższych relacjach.

Mam nadzieję, że ten album trafi do różnych osób, nie tylko do moich fanów, którzy są ze mną od 5 lat. Zdaję sobie sprawę, że ten album jest zróżnicowany - muzycznie, tekstowo i gatunkowo. Stawiam nim swoje warunki, w życiu i w branży muzycznej i mam nadzieję, że każdy, kto go posłucha, odnajdzie w nim coś dla siebie.

 

Inne wydania tego albumu

Album "Ultimatum" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ultimatum".
AniKa Dąbrowska
AniKa Dąbrowska - Wybrane albumy
Popularne
Mery Spolsky zapowiada wydanie albumu "EROTIK ERA"! [WIDEO]
Mery Spolsky "EROTIK ERA" - recenzja płyty

Jak prezentuje się najnowszy krążek artystki?

LemON "Piątka" - recenzja płyty

Przeczytaj recenzje najnowszego albumu LemON.