Albumy muzyczne
Toast (za miłość)

AniKa Dąbrowska Toast (za miłość) Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Toast (za miłość)" (AniKa Dąbrowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: AniKa Dąbrowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-01-03

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Toast (za miłość)".

O albumie

Wraz z wejściem w dorosłość, wracam do wszystkich odbiorców - kochających dobrą muzykę – z siłą girl power – choć bardziej prawdziwe będzie po prostu self love i self power. „Toast (za miłość)” – singiel, który swoją premierę będzie miał 3 lutego – w dzień moich 18 urodzin – opowiada o mojej zmianie, wejściu w dorosłość, zapomnieniu o tym, co było złe. Tytułowy toast symbolizuje zaakceptowanie tego co było, życiowych przeszkód i wszelkich rozterek miłosnych, które sprawiły, że teraz jestem silniejsza.

„Toast (za miłość)” wyprodukowany został we współpracy z Hanią Hołek i Andrzejem Jaworskim, mającym na swoim koncie współprace z takimi artystami jak Roxie Węgiel czy Justyna Steczkowska i sukcesy na miarę złotych i platynowych płyt, m. in. za debiutancki album Julii Żugaj. Duet ten, jak zapowiada artystka, będzie odpowiadał za produkcję jej całego nowego krążka.

„Toast (za miłość)” jest również zapowiedzią mojego trzeciego albumu. Udało mi się nawiązać kontakt ze wspaniałym zespołem producenckim. Andrzej Jaworski, Hania Hołek to osoby, z którymi od pierwszego spotkania w studio złapaliśmy niezwykłą nić porozumienia. Praca z nimi jest dla mnie ogromną przyjemnością. Powstający materiał na płytę jest składową radości z tworzenia nowych rzeczy: miłości do muzyki, podobnego jej odczuwania i niezwykłej więzi, która połączyła nas w procesie twórczym.

 W swoich piosenkach AniKa chce przekazywać jedną wiodącą myśl – wszystko, czego doświadczasz dzieje się po coś i należy podchodzić do tego z wdzięcznością. Niezależnie od tego, czy jest to coś ze spektrum pozytywnych czy negatywnych zdarzeń,wszystko to nas kształtuje i pozwala nam na bycie coraz lepszą wersją samego siebie.

Ten wspomniany wcześniej symboliczny „toast za to co, mnie wyniszczyło”, zdradzając tekst utworu, ma być podkreśleniem tego, że w moim odczuciu powinniśmy świętować nie tylko sukcesy, ale wszystkie nasze doświadczenia, całe nasze życie. Po to je mamy, by go doświadczać i się nim cieszyć, tak jak tylko możemy – mówi AniKa.

Inne wydania tego albumu

Album "Toast (za miłość)" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Toast (za miłość)".

Więcej

AniKa Dąbrowska
AniKa Dąbrowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!