Albumy muzyczne
Totalny Love

Sławomir Totalny Love Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Totalny Love" (Sławomir). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sławomir.

  • Gatunek: Disco Polo
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-10-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Totalny Love".

O albumie

Gwiazda Rock Polo, Sławomir, zapowiada premierę nowej płyty. Album „The Best of”, zawierający piętnaście zupełnie nowych utworów, ukaże się 16 października, a tymczasem w sobotę – 10.10.2020 na kanale YT Sławomira miał premierę najnowszy teledysk „Totalny love”. Po ogromnym sukcesie poprzedniego clipu „Weselny Pyton”, który w 3 miesiące uzyskał wynik ponad 12 mln wyświetleń na kanale YouTube artysty, Sławomir serwuje kolejną piosenkę w tanecznym klimacie. Teledysk do piosenki opowiada o jednym dniu z życia gwiazdy telewizji, Krzysztofa Ibisza.

Przez kilka minut widzimy świat jego oczami, a w teledysku pojawia się sporo postaci znanych z ekranów telewizyjnych. Możemy tu spotkać między innymi: Paulinę Sykut – Jeżynę, Elżbietę Romanowską, czy w roli Andżeli – Honoratę Witańską. Całość jest oczywiście podana z ogromną dozą dystansu i poczucia humoru, za które fani uwielbiają Sławomira. Piosenka już w momencie premiery zachwyciła fanów, którzy wróżą jej sukces nie mniejszy od opublikowanego w czerwcu „Weselnego Pytona”, który z miejsca stał się nieodłącznym elementem przyjęć weselnych w całej Polsce.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Totalny Love" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Totalny Love".
Polecamy
Sławomir
Sławomir - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!