Albumy muzyczne
THE BEST OF

Sławomir THE BEST OF Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "THE BEST OF" (Sławomir). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sławomir.

O albumie

16 października 2020 roku, po trzech latach od wydania podwójnie platynowego, debiutanckiego longpleja, Sławomir powraca z nowym, premierowym albumem. „THE BEST OF” – nie jest to w żadnym razie kompilacji starych hitów. Przeciwnie. Gwiazdor Rock Polo postanowił podzielić się z fanami bogactwem, umieszczając na płycie aż 15 nowych, świeżych jak młody las Libanu utworów. Aranżacyjnie i brzmieniowo album wznosi się na wyżyny. W nagraniach udział wzięli najlepsi polscy muzycy sesyjni, wśród nich Marcin Wyrostek, znany wirtuoz akordeonu. Ta płyta skierowana jest do wielbicieli Sławomira, którzy pokochali go za „Megierę”. Dlatego muzyczne perły umieszczone na płycie zostały oprawione w soczyste, pełne humoru teksty. Pierwszy singiel „Weselny Pyton” osiągnął w ciągu dwóch miesięcy ponad 11 000 000 wyświetleń.

Ale to, co znajdziemy na płycie, zdecydowanie przekroczy nawet najśmielsze oczekiwania. Już pierwszy utwór - „Baklava” przenosi słuchacza w świata Orientu. Z każdą kolejną piosenką jest jeszcze bardziej zaskakująco. W tym wydawnictwie nawet okładka jest dziełem niezwykłym i dopracowanym. Oprócz dopieszczonych grafik, otrzymujemy śpiewnik z tekstami i akordami. To ukłon w stronę muzykujących słuchaczy Rock Polo. Każdego fana, który zamówi płytę w pre-orderze Sławomir i Kajra uhonorują własnoręcznym podpisem. Posiadaczy fizycznego krążka - Sławomir postanowił nagrodzić dodatkowym bonusem muzycznym, który ukryty jest na krążku i mogą go usłyszeć tylko posiadacze płyty w wersji CD.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "THE BEST OF" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "THE BEST OF".
Polecamy
Sławomir
Sławomir - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!