Albumy muzyczne
nowość Till The End

Sinplus Till The End Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Till The End" (Sinplus). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sinplus.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-07-27

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Till The End".

O albumie

Album „Break The Rules” powstawał w trakcie pandemii, a praca twórcza okazała się najlepszym sposobem odreagowania na otaczającą rzeczywistość. Bracia nagrywali płytę głównie w swoim domowym studiu. Do współpracy zaprosili producenta z Nashville JT Daily. Album pojawił się na szczycie zestawień najlepszych rockowych albumów w Szwajcarii i został pozytywnie odebranyprzez krytyków w Niemczech, Austrii a także Polsce. Wcześniejsze single „Break The Rules” i „Private Show (My RnR)” trafiły na szczyt rockowych list przebojów. Teraz czas na „Till The End”.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Till The End" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Till The End".
Polecamy
Sinplus
Sinplus - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!