Albumy muzyczne
Break The Rules

Sinplus Break The Rules Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Break The Rules" (Sinplus). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sinplus.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-05-07

O albumie

7 maja ukaże się nowy album duetu Sinplus – „Break The Rules”. Zespół tworzą bracia Gabriel i Ivan Broggini. W swojej muzyce sięgają do korzeni rock and rolla, tworząc chwytliwe i elektryzujące gitarowe kawałki.

Nowy album powstawał głównie w domowym studiu muzyków. Bracia zaprosili do współpracy producenta JT Daly z Nashville. Tytułowy singiel „Break The Rules” zdobył już uwagę najważniejszych rockowych rozgłośni na świecie, również w Polsce.

Dla braci Broggini rock to bardziej energia niż gatunek muzyczny. Taka właśnie ma być też dla słuchaczy płyta „Break The Rules” – bezkompromisowa, porywająca i pełna pasji. Kolejny numer z albumu usłyszymy jeszcze w kwietniu.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Break The Rules" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Break The Rules".
Polecamy
Sinplus
Sinplus - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!