Albumy muzyczne
Through The Never

Metallica Through The Never Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Through The Never" (Metallica). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Metallica.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: Universal Music Polska
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 2
  • Rodzaj: Składanka
  • Data premiery: 2013-09-24

O albumie

"Through The Never" to dwupłytowy soundtrack do trójwymiarowego filmu "Metallica Through The Never".

Dwupłytowe wydanie opublikowane w nakładzie własnej wytwórni zespołu – Blackened Recordings, 24 września 2013 r. Album zawiera nagrania zarejestrowane w czasie koncertów w Rexall Palace w Edmonton oraz w Rogers Arena w Vancouver z 2012 roku, kiedy to zespół nakręcił występy pojawiąjące się w filmie. Soundtrack dostępny jest także w sprzedaży cyfrowej! Album dostępny również na winylu 33 1/3 obr./min, w tym także w limitowanej wersji numerowanej (45 obr./min).

- Nie tylko jesteśmy podekscytowani filmem, który pojawi się już niebawem, ale również faktem, że będziemy mogli podzielić się muzyką we wszystkich tych formatach - powiedział Lars Ulrich.

W naszpikowanym muzyką filmie w formacie 3D, wielokrotnie nagradzany reżyser Nimród Antal przenosi publiczność w muzyczną podróż z najsłynniejszymi utworami Metalliki w tle. Film pokazuje historię członka ekipy zespołu o imieniu Trip (w tej roli Dane DeHaan), który zostaje wysłany z pilną misją podczas wyprzedanego koncertu Metalliki. Film zawiera zachwycające efekty pirotechniczne, najbardziej złożoną scenę koncertową, jaka kiedykolwiek była zbudowana oraz obraz 3D nakręcony jednocześnie przez 24 kamery.

Inne wydania tego albumu

Album "Through The Never" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Through The Never".
Metallica
Metallica - Wybrane albumy