Albumy muzyczne
The Sunday Times Culture

Alfie Templeman The Sunday Times Culture Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "The Sunday Times Culture" (Alfie Templeman). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Alfie Templeman.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-05-27

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "The Sunday Times Culture".

Płyta nr 1

O albumie

Nazywany 19-letnią sensacją, Alfie Templeman, zapowiedział swój radosny debiutancki album i udostępnił nowy singiel „Broken” wraz z teledyskiem. Utwór grany jest przez BBC Radio 1. Klip „Broken” został wyreżyserowany przez Jacka Turnera. Templeman o nowym singlu: To taki hymn dla ludzi w moim wieku. Analizowanie, próba odkrycia kim jesteśmy, to ważna część dorastania. Długo oczekiwana płyta Templemana, „Mellow Moon”, ukaże się 27 maja.

Alfie Templeman wyruszy tej wiosny w trasę po Wielkiej Brytanii, która obejmuje wyprzedane od dawna koncerty w Manchesterze, Bristolu i Brighton, a także jego największy do tej pory koncert w londyńskim Shepherds Bush Empire.

Pierwszy singiel Alfiego, „Like An Animal”, pojawił się w 2018 roku i od tego czasu muzyk ugruntował swoją pozycję  ikony młodego pokolenia. Łącząc estetykę niezależnego artysty i chłopaka z sąsiedztwa, Templeman przesuwa granice jak żaden inny nastolatek. Alfie to niezwykle muzykalny samouk grający na jedenastu instrumentach, który ma też duży wkład w produkcję swojego albumu „Mellow Moon”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "The Sunday Times Culture" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "The Sunday Times Culture".
Alfie Templeman
Alfie Templeman - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!