Albumy muzyczne
Colour Me Blue

Alfie Templeman Colour Me Blue Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Colour Me Blue" (Alfie Templeman). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Alfie Templeman.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-13

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Colour Me Blue".

O albumie

Piosenki Templemana to świetne melodie… Obserwujcie go uważnie” - The Sunday Times Culture

„...wkrótce będzie wschodzącą międzynarodową gwiazdą” - British Vogue

Alfie Templeman, 19-latek nazywany ikoną pokolenia, opublikował nowy singiel zapowiadający jego debiutancki album „Mellow Moon”. O utworze, który wyprodukowali wspólnie Alfie i Kieran Shudall z Circa Waves, Alfie mówi: „Colour Me Blue” to piosenka miłosna o fali przepływającej przez ciebie, którą czujesz, gdy się zakochujesz”.

Alfie niedawno zakończył swoją pierwszą trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie, która obejmowała wyprzedane koncerty w Manchesterze, Bristolu i Brighton, a także największy do tej pory koncert muzyka w londyńskim Shepherds Bush Empire. W tym ostatnim uczestniczył nowy fan Alfiego, piosenkarz Lewis Capaldi. W czerwcu Templeman zagra w Melbourne i Sydney, jednocześnie wspierając The Wombats podczas ich trasy koncertowej po Australii.

Pierwszy singiel Alfiego, „Like An Animal”, pojawił się w 2018 roku i od tego czasu muzyk ugruntował swoją pozycję ikony młodego pokolenia. Alfie, który łączy estetykę niezależnego artysty i chłopaka z sąsiedztwa, to niezwykle muzykalny samouk grający na jedenastu instrumentach. Templeman ma też duży wkład w produkcję swojego albumu „Mellow Moon”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Colour Me Blue" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Colour Me Blue".
Alfie Templeman
Alfie Templeman - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!