Albumy muzyczne
Tension

Kylie Minogue Tension Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Tension" (Kylie Minogue). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kylie Minogue.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2023-09-22

O albumie

Długo oczekiwana płyta Kylie zatytułowana „Tension”, pełna euforycznych, pełnych mocy tanecznych bangerów i zmysłowych piosenek pop, jest już dostępna nakładem BMG.

Na doceniony przez międzynarodowych krytyków album trafiły znane wszystkim, przebojowe single: „Padam Padam” i utwór tytułowy. Wydany w maju „Padam Padam” szybko stał się globalną sensacją i hitem lata dzięki 157 milionom odtworzeń na całym świecie, czterem tygodniom w Top 10 w Wielkiej Brytanii, zdobyciu pierwszego miejsca na brytyjskiej liście przebojów antenowych, remiksom autorstwa HAAi'a, Jaxa Jonesa i Absolute'a, aż się prosząc, aby słowo „padam” trafiło do słowników. „Tension” zadebiutował w pierwszej dwudziestce hitów w Wielkiej Brytanii i trafił na siódme miejsce brytyjskiej listy najchętniej granych piosenek w pierwszym tygodniu od premiery. Użytkownicy TikTok'a na całym świecie przyjęli go z szalonym entuzjazmem.

Inne wydania tego albumu

Album "Tension" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Tension".
Kylie Minogue
Kylie Minogue - Wybrane albumy
Popularne
Mery Spolsky zapowiada wydanie albumu "EROTIK ERA"! [WIDEO]
Mery Spolsky "EROTIK ERA" - recenzja płyty

Jak prezentuje się najnowszy krążek artystki?

LemON "Piątka" - recenzja płyty

Przeczytaj recenzje najnowszego albumu LemON.