Artyści, piosenkarze

Kylie Minogue

  • Data urodzenia: 1968-05-28
  • Miejsce urodzenia: Melbourne
  • Kraj: Australia
  • Miasto: Melbourne
  • Gatunek: Pop
  • Rola: Wokalista
Ocena:
Czytaj więcej

Wiadomości

Kylie Minogue prezentuje nowy świąteczny utwór! Musicie to usłyszeć! [WIDEO]
Kylie Minogue prezentuje nowy świąteczny utwór! Musicie to usłyszeć! [WIDEO]

Ten utwór wprowadzi każdego w cudowny nastró! Posłuchajcie "At Christmas"!

Habakuk: Panie polityku i panie policjancie, może zapalicie razem po blancie? [WYWIAD]
Habakuk: Panie polityku i panie policjancie, może zapalicie razem po blancie? [WYWIAD]

Graliśmy potężne trasy koncertowe w momencie, kiedy na hasło "reggae" dziennikarze i media nabierali wody w usta

Płyty, albumy

Real Groove
Real Groove Kylie Minogue
Premiera: 2021-01-20
Ocena:
Disco
Disco Kylie Minogue
Premiera: 2020-11-06
Ocena:
I Love It
I Love It Kylie Minogue
Premiera: 2020-10-22
Ocena:
Magic
Magic Kylie Minogue
Premiera: 2020-09-25
Ocena:

Więcej

Spodobał Ci się profil "Kylie Minogue"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: piosenkarz wykonujący gatunek pop, australijski piosenkarz, australijski piosenkarz pop, wokalista, wokalista pop, australijski wokalista, australijski wokalista pop, piosenkarz z lat 20-tych XXI wieku, piosenkarz pop z lat 20-tych XXI wieku, australijski piosenkarz z lat 20-tych XXI wieku, australijski piosenkarz pop z lat 20-tych XXI wieku, wokalista z lat 20-tych XXI wieku, wokalista pop z lat 20-tych XXI wieku, australijski wokalista z lat 20-tych XXI wieku, australijski wokalista pop z lat 20-tych XXI wieku, piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz pop z lat 10-tych XXI wieku, australijski piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, australijski piosenkarz pop z lat 10-tych XXI wieku, wokalista z lat 10-tych XXI wieku, wokalista pop z lat 10-tych XXI wieku, australijski wokalista z lat 10-tych XXI wieku, australijski wokalista pop z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz pop z lat pierwszych XXI wieku, australijski piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, australijski piosenkarz pop z lat pierwszych XXI wieku, wokalista z lat pierwszych XXI wieku, wokalista pop z lat pierwszych XXI wieku, australijski wokalista z lat pierwszych XXI wieku, australijski wokalista pop z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz z lat 90-tych, piosenkarz pop z lat 90-tych, australijski piosenkarz z lat 90-tych, australijski piosenkarz pop z lat 90-tych, wokalista z lat 90-tych, wokalista pop z lat 90-tych, australijski wokalista z lat 90-tych, australijski wokalista pop z lat 90-tych, piosenkarz z lat 80-tych, piosenkarz pop z lat 80-tych, australijski piosenkarz z lat 80-tych, australijski piosenkarz pop z lat 80-tych, wokalista z lat 80-tych, wokalista pop z lat 80-tych, australijski wokalista z lat 80-tych, australijski wokalista pop z lat 80-tych.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!