Albumy muzyczne
nowość Tak Jak Chcę

Alan Cyprysiak Tak Jak Chcę Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Tak Jak Chcę" (Alan Cyprysiak). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Alan Cyprysiak.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-06-24

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Tak Jak Chcę".

O albumie

"Tak Jak Chcę" to najnowsza propozycja muzyczna Alana Cyprysiaka który postanowił poruszyć bardzo trudny temat, z którym boryka się znaczna część naszego społeczeństwa.

Utwór „Tak Jak Chcę” to wiadomość do wszystkich tych, którzy żyją uwięzieni w cierniach chęci dopasowania się do norm społecznych. Wszystkich tych, którzy boją się wyjść przed szereg i pokazać światu: „WŁAŚNIE TAKI JESTEM, TAKI CHCĘ BYĆ, TAK CHCĘ WYGLĄDAĆ”.

Którzy widząc innych, wolnych od blokad ludzi, czują tylko gniew i strach przed nieznanym i chociaż sami chcieliby żyć tak, jak chcą, jednak się boją. Boją się zrobić pierwszy krok, mając w głowie olbrzymią obawę przed reakcją środowiska, w którym na co dzień przyszło im żyć.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Tak Jak Chcę" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Tak Jak Chcę".
Alan Cyprysiak
Alan Cyprysiak - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!