Albumy muzyczne
nowość ŁAD

Alan Cyprysiak ŁAD Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "ŁAD" (Alan Cyprysiak). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Alan Cyprysiak.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-01-18

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "ŁAD".

Płyta nr 1

  1. 1. ŁAD - Alan Cyprysiak

O albumie

Utwór opowiada o zagubionej, zaniedbanej relacji i fantazjach tlących się w marzeniach sennych jednej z osób w niej uczestniczących. Z powodu napierających, skumulowanych emocji gniewu, tęsknoty, pożądania i chęci dominacji, w snach narratora tworzy się wyidealizowana wersja drugiego człowieka, którą bohater może dowolnie sterować i sprawić, że sprawy obierają planowany i pożądany obrót. Utwór obrazuje cały proces, podczas którego, wśród przyjemności i realizacji, pojawia się pytanie, czy tak naprawdę do szczęścia potrzebujemy jeszcze tej drugiej osoby, skoro mamy już ją na własność w lepszej, dostosowanej do siebie wersji.

Singiel napisany został przez Alana Cyprysiaka, wokalisty oraz trenera wokalnego znanego między innymi z udziału w programach The Voice of Poland oraz ubiegłorocznej Szansie na Sukces. Swoją karierę kontynuuje również prowadząc kanał YouTube poświęcony tematyce muzycznej.

Po stronie produkcyjnej, za sterami zasiadł Andrzej Dybiec. Producent znany także pod pseudonimem „Bez Struktury”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "ŁAD" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "ŁAD".
Alan Cyprysiak
Alan Cyprysiak - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!