Albumy muzyczne
Szukaj Mnie

Weronika Borowiec Szukaj Mnie Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Szukaj Mnie" (Weronika Borowiec). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Weronika Borowiec.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-01-01

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Szukaj Mnie".

O albumie

Nowy singiel utrzymany jest w sprawdzonym już przez nią miksie alternatywy i electro-popu. Weronika powraca tym samym tym samym do niezwykle udanego klimatu “Don Juana”, który na ten moment okazał się jej  największym dotychczas sukcesem Artystki. Całości słucha się świetnie za sprawą nie tylko oryginalnej, nowoczesnej aranżacji ale także zachodzącej w pamięć barwy głosu wyznaczającej unikalny styl Artystki.  W “Szukaj mnie” Weronika porusza temat poszukiwania swojej drugiej połówki.  “To droga bohaterki do znalezienia „tego jedynego” i mierzenie się ze stereotypami, które powielane są odnośnie miłości (książkę na białym koniu, romantyk itd)” – wyjaśnia Artystka

 

Inne wydania tego albumu

Album "Szukaj Mnie" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Szukaj Mnie".
Weronika Borowiec
Weronika Borowiec - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!