Albumy muzyczne
Jutro może nie być niczego

Weronika Borowiec Jutro może nie być niczego Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Jutro może nie być niczego" (Weronika Borowiec). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Weronika Borowiec.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-01-03

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Jutro może nie być niczego".

O albumie

Nowy singiel jest kontynuacją działań muzycznych artystki w tym roku we współpracy z wytwórnią muzyczną ID Records. Weronika od samego początku swojej działalności na rynku została zauważona przez wiele stacji radiowych w kraju, z uwagi na jej wyróżniającą się barwę wokalu oraz bardzo dobry alternatywny przekaz. Wokalistka pochodzi z Pabianic w województwie łódzkim i każdą wolną chwile poświęca muzyce. Inspiracji do swoich tekstów szuka podróżując po całym świecie – mieszkała już łącznie w 5 krajach.  

“Jutro może nie być niczego” to utwór utrzymany w alternatywnych, nieco nostalgicznych brzmieniach. Dojrzały, głęboki wokal artystki razem z dobrym podkładem muzycznym jest dla słuchacza bardzo wyjątkowym doznaniem. Tekst to płynące prosto z serca słowa, którymi Weronika chce przypomnieć, że życie składa się z wielu pojedynczych chwil takich jak szum morza czy słońce na skórze. Należy pamiętać o tym, żeby skupić się na tym co jest tu i teraz.

“Życie jest zbyt krótkie, by bać się spełniania swoich planów czy marzeń. Mimo, że możemy zaplanować wszystko – istnieją czynniki, które spowodują, że nasze plany staną się niemożliwe do realizacji. Uznałam, że „jutro może nie być niczego” da ludziom odrobinę odwagi do realizacji rzeczy, które stoją na półeczce z napisem „KIEDYŚ TO ZROBIĘ”.”

Teledysk do singla został w pełni wyreżyserowany przez Weronikę. Jest to historia, którą sama chciała przedstawić swoim słuchaczom poprzez osobisty dobór miejsca, kostiumów i scenografii. “Od dawna chodził mi po głowie kostiumowy klip i nareszcie wszystko mi do siebie zaczęło pasować.(…) Realizacja tego klipu uświadomiła mi jeszcze bardziej to, że muzyka i wszystko, co z nią związane to jest to, co chcę robić w życiu.”

Wokalistka ma bardzo duże plany muzyczne na następny rok – przede wszystkim pracuje nad debiutanckim albumem. W związku z płytą chciałaby w przyszłości również wyruszyć w trasę koncertową po Polsce dając show pełne piękna i emocji. Jej marzeniem jest zrealizowanie koncertów wraz z orkiestrą na scenie. W niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się od Weroniki kolejnych bardzo dobrych singli. Dziewczyna może być dużym zaskoczeniem na polskiej scenie muzycznej. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Jutro może nie być niczego" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Jutro może nie być niczego".

Więcej

Spodobał Ci się album "Jutro może nie być niczego"? Szukasz innych płyt z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: płyty z gatunku pop, polskie płyty muzyczne, polskie płyty muzyczne z gatunku pop, płyty z roku 2023, płyty z gatunku pop z roku 2023, polskie płyty z roku 2023, polskie płyty pop z roku 2023, płyty na literę J.
Weronika Borowiec
Weronika Borowiec - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!