Albumy muzyczne
polecamy Sonic Highways

Foo Fighters Sonic Highways Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Sonic Highways" (Foo Fighters). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Foo Fighters.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: Sony Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-11-10

O albumie

O tej płycie było głośno już od kilku miesięcy, choć tak naprawdę mało kto ją jeszcze słyszał. Od kiedy Foo Fighter ogłosili, że ich nowy, ósmy studyjny krążek nagrywali w ośmiu różnych miastach Stanów Zjednoczonych, a cały proces powstawania płyty udostępniony zostanie w formie telewizyjnego serialu HBO, apetyt na nową muzykę Dave’a Grohla i spółki systematycznie wzrastał. Dodatkowe zainteresowanie podsycały informacje, że w każdym mieście w studio towarzyszył muzykom inny producent oraz gość specjalny, zazwyczaj pochodzący z tamtych stron.

Album Foo Fighters „Sonic Highways” trafi do sprzedaży 10 listopada. W wersji fizycznej dostępny będzie na krążku CD i winylu. Wszyscy, którzy zamówią go już teraz w wersji cyfrowej w serwisie iTunes, otrzymają do natychmiastowego pobrania utwór “Something From Nothing”.

Inne wydania tego albumu

Album "Sonic Highways" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Sonic Highways".
Foo Fighters
Foo Fighters - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!