Albumy muzyczne
No Son of Mine

Foo Fighters No Son of Mine Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "No Son of Mine" (Foo Fighters). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Foo Fighters.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-01-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "No Son of Mine".

O albumie

Muzycy weszli w 2021 rok pewnym krokiem, już 1 stycznia wydając „No Son of Mine”

To drugi utwór z nadchodzącego dziesiątego albumu zespołu „Medicine at Midnight”, który ukaże się 5 lutego. „No Son Of Mine” jest już dostępny w serwisach cyfrowych.

„No Son of Mine” to utwór rozpoczynający drugą połowę „Medicine At Midnight”, pełen ukłonów ku znajomym inspiracjom Foo Fighters – od „Stone Cold Crazy” Queen do Motörhead ery „Ace of Spades”/„Iron Fist” oraz „Kill ‘Em All” Metallici.

To taki typ utworu, który tkwi w każdym z nas. Jego zamiarem jest wytknięcie hipokryzji obłudnych przywódców, którzy są winni dokonywania zbrodni, przeciw którym się rzekomo przeciwstawiają – mówi Dave Grohl.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "No Son of Mine" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "No Son of Mine".
Foo Fighters
Foo Fighters - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!