Albumy muzyczne
nowość RZEKA DZIECIŃSTWA

Maja Kleszcz & Incarnations RZEKA DZIECIŃSTWA Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "RZEKA DZIECIŃSTWA" (Maja Kleszcz & Incarnations). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Maja Kleszcz & Incarnations.

  • Gatunek: Smooth jazz
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-05-06

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "RZEKA DZIECIŃSTWA".

O albumie

„Rzeka dzieciństwa” to pierwszy singiel zapowiadający album Mai Kleszcz pt. „B.L.UES”. Premiera płyty „B.L.UES” już 17 czerwca 2022 roku. 

Album w całości wypełniony utworami do słów Bogdana Loebla, ojca stylistyki polskiego bluesa. Oprócz utworów napisanych specjalnie dla Mai(z muzyką Wojciecha Krzaka), artystka sięga także po wielkie przeboje stworzone przez duet Bogdan Loebl - Tadeusz Nalepa, na których wychowywały się kolejne pokolenia.   

Tak o singlu „Rzeka dzieciństwa” i utworach z płyty „B.L.UES” mówi Maja Kleszcz: - Interpretacja wielkich piosenek, które wszyscy znają doskonale jest trudną sztuką, choć za każdym razem wyzwanie to sprawia mi dużą radość. Odkrywanie nowych sensów, które być może wszyscy gdzieś zgubiliśmy przez "osłuchanie" jest dla wokalistki, zanurzonej również w teatrze - czymś odżywczym i ważnym. Autorem okładki płyty jest Mariusz Wilczyński.  

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "RZEKA DZIECIŃSTWA" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "RZEKA DZIECIŃSTWA".
Maja Kleszcz & Incarnations
Maja Kleszcz & Incarnations - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!