Albumy muzyczne
nowość NASZA MIŁOŚĆ MA SKRZYDŁA

Maja Kleszcz & Incarnations NASZA MIŁOŚĆ MA SKRZYDŁA Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "NASZA MIŁOŚĆ MA SKRZYDŁA" (Maja Kleszcz & Incarnations). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Maja Kleszcz & Incarnations.

  • Gatunek: Smooth jazz
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-06-15

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "NASZA MIŁOŚĆ MA SKRZYDŁA".

O albumie

 „Nasza miłość ma skrzydła” to drugi singiel zapowiadający album Mai Kleszcz pt. „B.L.UES”. Premiera płyty „B.L.UES” już 17 czerwca 2022 roku. Album w całości wypełniony jest utworami do słów Bogdana Loebla, ojca stylistyki polskiego bluesa. Oprócz utworów napisanych specjalnie dla Mai (z muzyką Wojciecha Krzaka), artystka sięga także po wielkie przeboje stworzone przez duet Bogdan Loebl - Tadeusz Nalepa, na których wychowywały się kolejne pokolenia 

Tak o singlu "Nasza miłość ma skrzydła" mówi Maja Kleszcz: To kolejna piosenka zapowiadająca nadchodzący album "B.L.UES". Pamiętam doskonale jak powstawała. Muzyka przyszła Wojtkowi (Krzakowi – kompozytorowi) nagle i od razu w całości. Jako doświadczeni kompozytorzy wiemy, że takie melodie znikają z głowy równie szybko, jak znienacka się w niej pojawiają. Błyskawicznie została nagrana na dyktafon w telefonie. Potem gdy już została nieco okiełznana produkcyjnie, wysłaliśmy ją do Bogdana Loebla z prośbą o napisanie do niej tekstu - zupełnie nie sugerując o czym powinna opowiadać.  

Gdy po jakimś czasie otrzymaliśmy tekst, zaśpiewałam go po raz pierwszy, uderzyła mnie moc tych słów połączonych z melodią. Fantastyczna opowieść o miłości, jej blaskach i cieniach. Wersja którą nagraliśmy na "B.L.UES" ma przypominać stylistycznie nasze ulubione piosenki spod znaku motown, soul czy r&b, gdzie duże wagowo teksty podawano w pełnej rytmu muzyce.  

ip

Inne wydania tego albumu

Album "NASZA MIŁOŚĆ MA SKRZYDŁA" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "NASZA MIŁOŚĆ MA SKRZYDŁA".
Polecamy
Maja Kleszcz & Incarnations
Maja Kleszcz & Incarnations - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!