Albumy muzyczne
ROZBITY DZBAN

KSU ROZBITY DZBAN Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "ROZBITY DZBAN" (KSU). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: KSU.

  • Gatunek: Punk
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album koncertowy
  • Data premiery: 2021-06-25

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "ROZBITY DZBAN".

Płyta nr 1

  1. 1. ROZBITY DZBAN - KSU

O albumie

Jesienią 2021 roku punkowa legenda Bieszczad – KSU, wyda kolejną, bezkompromisową płytę studyjną. Wydanie Deluxe będzie dodatkowo zawierało zapis koncertu zarejestrowanego 18 sierpnia 2018 roku, z okazji jubileuszu 40-lecia KSU, który zespół świętował w rodzinnych Ustrzykach Dolnych. 10 tysięcy fanów wysłuchało wtedy 46 utworów z całej dyskografii, z ponadczasowymi, pełnymi buntu wśród których znalazły się m.in. „Pod prąd”, „Jabol punk”, „Liban”, „1944”. Będzie to jednocześnie pierwszy koncert wydany w Polsce w formacie 4K. Pierwszym zwiastunem wydawnictwa jest singiel „Rozbity dzban”, w wersji live, z koncertowym klipem. 

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "ROZBITY DZBAN" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "ROZBITY DZBAN".
Polecamy
KSU
KSU - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!