Albumy muzyczne
nowość Renata Przemyk i Mężczyźni

Renata Przemyk Renata Przemyk i Mężczyźni Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Renata Przemyk i Mężczyźni" (Renata Przemyk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Renata Przemyk.

O albumie

Rok 2020 jest rokiem 30-lecia pracy artystycznej Renaty Przemyk. Świętowanie jubileuszu rozpoczął występ na festiwalu w Jarocinie w 2019 roku, gdzie w 1989 roku Renata z zespołem Ya Hozna występując na zaproszenie Armii, zdobyła serca słuchaczy i dostała w ten sposób "przepustkę" na alternatywną scenę. Po sukcesie na Studenckim Festiwalu Piosenki i "błogosławieństwie" jarocińskiej publiczności, Renata miała już swoje miejsce na polskiej scenie muzycznej. W listopadzie 1990 roku, Renata rozpoczęła solową karierę z powodzeniem kontynuowaną do dziś. Po 30-tu latach wspaniałą klamrę stanowił też występ na Pol'and'Rocku 2019, tworzonym od lat przez Jurka Owsiaka, współtwórcy fenomenu kultowego Jarocina. Teraz pora na jubileuszowe wydawnictwo z ważnymi dla Artystki wokalistami i wyjątkowe koncerty zaśpiewane w duetach jakich jeszcze nie było. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Renata Przemyk i Mężczyźni" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Renata Przemyk i Mężczyźni".
Polecamy
Renata Przemyk
Renata Przemyk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!