Albumy muzyczne
nowość Nie mam żalu

Renata Przemyk Nie mam żalu Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Nie mam żalu" (Renata Przemyk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Renata Przemyk.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Nie mam żalu".

O albumie

Piosenka „Nie mam żalu” to drugi singiel promujący jubileuszowe wydawnictwo „Renata Przemyk i Mężczyźni”. Trzynaście piosenek na trzydziestolecie pracy artystycznej, zaśpiewanych w duetach z wyjątkowymi Mężczyznami. Renata Przemyk i Artur Andrus zaśpiewali wspólnie piosenkę z wydanej w 1999 roku płyty „Hormon”. Premiera płyty "Renata Przemyk i Mężczyźni" odbędzie się 4 września 2020 roku. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Nie mam żalu" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Nie mam żalu".
Polecamy
Renata Przemyk
Renata Przemyk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!