Albumy muzyczne
nowość Ptaki

LemON Ptaki Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ptaki" (LemON). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: LemON.

  • Gatunek: Pop-rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-05-13

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ptaki".

Płyta nr 1

  1. 1. Ptaki - LemON

O albumie

„Ptaki” zwiastują nadejście lata i zwiastują nasz piąty album” - mówi Igor Herbut, lider grupy. W przeciwieństwie jednak do niecierpliwych ptaków, ta melodia nie ucieka, tylko zostaje w głowie na długo.

  - „Mieliśmy wydać „Ptaki” na jesieni, ale postanowiliśmy, że nie ma na co czekać. Jedna z osób, która usłyszała ten utwór w czasie naszej jubileuszowej trasy napisała do nas, że wszyscy potrzebują tej melodii i tego tekstu, ale jeszcze o tym nie wiedzą. No to dobrze, niech będzie! Przecież my dla fanów wszystko!” - tłumaczy Igor 

Produkcją utworu i całego albumu, zajął się Bogdan Kondracki. 

„Bogdan okazał się naszą bratnią duszą, takim samym jak my wrażliwcem i akuszerem pomysłów, których sami byśmy w sobie nie odnaleźli” - mówi o współpracy Igor. - „Ci, którzy już słyszeli „Ptaki” na koncertach mówili: tylko nie zniszczcie go klipem! To na wszelki wypadek zamiast zrobić do niego jakiś wymyślny teledysk, pomyśleliśmy, że połączymy go z czymś, co tylko poruszy Waszą wyobraźnię i zobaczycie sobie w nim, co tylko będziecie chcieli. Pomogło nam w tym wspaniałe OSOM studio. I jest naprawdę osom!”

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Ptaki" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ptaki".
LemON
LemON - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!