Albumy muzyczne
nowość Dużo Ciebie Mi

LemON Dużo Ciebie Mi Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Dużo Ciebie Mi" (LemON). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: LemON.

  • Gatunek: Pop-rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-02-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Dużo Ciebie Mi".

O albumie

To, czego w dzisiejszych czasach brakuje nam na co dzień, to dostrzeżenie morału płynącego z ludzkich relacji. Mimo, że mają one wiele wartości, nie są one łatwe do określenia. Jednak pomagają nam wzrastać i pączkować wzajemnie w różne strony. 

O głębi uczuć oraz tego nieodkrytego, co napędza nas w związkach,  opowiada singiel “Dużo Ciebie Mi”. To najnowszy singiel zespołu LemON, który po ponad dziesięciu latach swojej działalności nadal potrafi zaskoczyć świeżością i lekkością brzmienia. Drugi singiel, po spokojnych “Ptakach”, pod pełną emocji historią Pana Bukieta, przedstawia piekno relacji międzyludzkich, ale także definiuje to prawdziwe uczucie, którego cały czas szukamy. Utwór przez wykonawców i fanów nazywany jako “ulubiona” w delikatnym brzmieniu dotyka istoty miłości i tego, jak wzrastać razem z nią.

"Napisaliśmy piosenkę i chcielibyśmy się nią z Wami podzielić. Niektórzy już słyszeli, Ci, którzy byli z nami na koncertach dziesięciolecia. Podobno nie wychodzi z głowy, a w każdym razie o tym właśnie jest. O tym, co nadaje naszemu życiu sens, o naszych małych niegroźnych obsesjach. O tym, co dla nas jest ważne. ,,Trochę deszczu, trochę kawy, trochę słońca, trochę marzeń, dużo Ciebie trzeba mi” i to wszystko prawda".

Sam tytuł też nie jest przypadkowy. Roboczy ”ulubiona” nie został oficjalnym, bo jak mówi lider zespołu:

"Utwór nazywa się „Dużo Ciebie Mi” - bo uznaliśmy, że roboczy, koncertowy tytuł „ulubiona” brzmi nieco zbyt discopolowo. No sami zobaczcie, jak to wygląda: LemON - „Ulubiona”. 

Na szczęście trzyletni synek Igora, Kai, wymyślił tytuł „Dużo Ciebie mi” i tak już zostało. Za realizację i pomysł  clipu w całości odpowiadali Ola Hulbój i Igor Leśniewski (reżyser tworzący teledyski m.in. dla Maty czy Quebonafide). W prostocie historii zgłębili przesłanie, jakie niesie za sobą “Dużo Ciebie Mi”, dodając utworowi bajkową opowieść o kwitnącej potrzebie miłości. 

Inne wydania tego albumu

Album "Dużo Ciebie Mi" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Dużo Ciebie Mi".
Polecamy
LemON
LemON - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!