Albumy muzyczne
nowość Prima Sort

Dawid Łukomski Prima Sort Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Prima Sort" (Dawid Łukomski). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Dawid Łukomski.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-12-30

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Prima Sort".

Płyta nr 1

  1. 1. HI - Dawid Łukomski

O albumie

„Prima Sort”. Na albumie udzielili się wszyscy reprezentanci opolskiej wytwórni, która w ciągu ostatnich dwóch lat dokonała niemałych zmian kadrowych.

Najnowsze wydawnictwo staje niejako w opozycji do aktualnych trendów – gdy w modzie jest wszechobecny blichtr i przewózka, Step Armia pokazuje, że klasyczny rap również prężnie się rozwija, a zachowując przywiązanie do korzeni kultury hip-hop, również można tworzyć rzeczy świeże, nowatorskie.

W projekcie Prima Sort wzięła udział zarówno „młoda gwardia” Stepu, czyli Intruz, Dedis, Dawid Obserwator, Vin Vinci i Śliwa, jak również starsi wyjadacze jak Major SPZ i Kafar Dix37. Na albumie nie zabrakło również gościnnych zwrotek artystów spoza wytwórni.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Prima Sort" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Prima Sort".
Dawid Łukomski
Dawid Łukomski - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!