Artyści, piosenkarze

Życiorys Dawid Łukomski biografia

Ocena:

Polski raper, który reprezentuje uliczny nurt w muzyce hip-hopowej. Pochodzący z Bytomia artysta, swój pierwszy solowy krążek zatytułowany “Feniks” wydał 2015 roku. Popularność zyskał jednak za sprawą swojego drugiego solowego albumu pod tytułem “Atlas”, który jest odzwierciedleniem i szczerą reprezentacją jego przeżyć. Swoją twórczość raper opiera głównie o autentyczne teksty, do których inspiracje czerpie ze swojego teraźniejszego życia, a także z wydarzeń mających miejsce w przeszłości. Epis z wielką szczerością opisuje towarzyszące mu emocje. Jego trzeci solowy album, zatytułowany “Chronos”  ukazał się w 2018 roku.

Od tej pory też, swoje albumy Epis Dym KNF wydaje pod szyldem wytwórni muzycznej Step Records. Krążkowi, jak poprzednio towarzyszył motywujący przekaz w tekstach oraz mocne i wyraziste beaty. Rok później do dyskografii Episa dołączył album pod tytułem “Hybryd”. Na krążku gościnnie ukazały się takie postacie jak: Dedis, Dudek P56 czy Kaczor BRS. Epis znów w naturalny dla siebie sposób, połączył uliczne brzmienie, z dużą dawką charakterystycznej dla siebie motywacji i szczerości.

Słuchacze cenią sobie albumy Episa przede wszystkim właśnie za ogromną dawkę prawdziwej nawijki i inspiracji. Na scenie rapowej na pewno wyróżnia go fakt, że wszelkie informacje o postaci jaką jest Epis Dym KNF znajdziemy właśnie na jego krążkach.

ip

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Dawid Łukomski. Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
nowość Prima Sort
Prima Sort Dawid Łukomski
Premiera: 2020-12-30
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!