Albumy muzyczne
nowość Prawda o nas

Sylwia Grzeszczak Prawda o nas Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Prawda o nas" (Sylwia Grzeszczak). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sylwia Grzeszczak.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Prawda o nas".

O albumie

Singiel „ Prawda o nas” zapowiada nowy, czwarty już solowy album artystki. Melodia narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie. Mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz,  a my staramy się jechać przed siebie, ale często drogą w nieznane.

Do singla powstał absolutne wyjątkowy obraz. Wideo do utworu to niepublikowane wcześniej filmy, pokazujące życie artystki.  Zawiera ono zupełnie unikatowe materiały backstage’owe, ujęcia z jej życia prywatnego, emocje, które  towarzyszą Sylwii w trasach koncertowych, na scenie, w domu…Dzieląc się tymi scenami z życia, daje swoim fanom niepowtarzalną szansę zajrzenia za jego kulisy.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Prawda o nas" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Prawda o nas".
Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!