Albumy muzyczne
nowość O nich, o Tobie

Sylwia Grzeszczak O nich, o Tobie Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "O nich, o Tobie" (Sylwia Grzeszczak). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sylwia Grzeszczak.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-09-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "O nich, o Tobie".

O albumie

"O nich, o Tobie” to wzruszająca ballada skomponowana przez samą Sylwię Grzeszczak, z pięknymi słowami Karoliny Kozak. Za produkcję muzyczną i współtworzenie singla odpowiedzialny jest z kolei Kuba Galiński.

Utwór „O nich, o Tobie” to opowieść o przemijaniu, tęsknocie za drugą osobą, samotności, ale również przetrwaniu mimo wszystko. Został on doceniony przez rodzinę Ani Przybylskiej - skutkiem czego promować będzie wchodzący do kin 7 października film „Ania". Treścią filmu będą niepublikowane wcześniej materiały związane z aktorką, wspomnienia rodziny oraz jej przyjaciół, wypowiedzi aktorów, reżyserów, którzy z mieli okazję z nią współpracować.

ip 

 

Inne wydania tego albumu

Album "O nich, o Tobie" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "O nich, o Tobie".
Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!