Albumy muzyczne
nowość Pop-Up Dynamo!

Roxette Pop-Up Dynamo! Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Pop-Up Dynamo!" (Roxette). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Roxette.

  • Gatunek: Pop-rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-10-28

O albumie

'Pierwszy album od PG Roxette "Pop-Up Dynamo!", czyli nowa era Roxette. Per Gessle kontynuuje przygodę, którą rozpoczął wraz z Marie Fredriksson ponad 35 lat temu. Wraz z członkami klasycznego zespołu Roxette i dźwiękiem odbijającym się gdzieś pomiędzy "Look Sharp!" a "Joyride", Gessle powraca na muzyczny szczyt swojego życia z nowym albumem.

Per Gessle zebrał klasyczny zespół Roxette - Jonas Isacsson, Clarence Öfwerman, Magnus Börjeson, Christoffer Lundquist, Helena Josefsson i Dea Norberg z zamiarem stworzenia klasycznej płyty Roxette. O nowym albumie Gessle mówi: "Kiedy zaczęłam pisać, moją ambicją była próba stworzenia rodzeństwa dla "Look Sharp!" i "Joyride" - i właściwie dokładnie tak to brzmi. Chciałem stworzyć nowoczesną produkcję, ale z typowymi znakami firmowymi Roxette".

Do Pera dołączyły dwie inne wokalistki: Helena Josefsson i Dea Norberg. Obie od lat są w wewnętrznym kręgu Roxette.

Inne wydania tego albumu

Album "Pop-Up Dynamo!" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pop-Up Dynamo!".
Roxette
Roxette - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!