Albumy muzyczne
nowość Bag of Trix  Music From the Roxette Vaults

Roxette Bag of Trix  Music From the Roxette Vaults Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bag of Trix  Music From the Roxette Vaults" (Roxette). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Roxette.

  • Gatunek: Pop-rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 3
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-12-11

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Bag of Trix  Music From the Roxette Vaults".

O albumie

"Bag of Trix - Music From The Roxette Vaults" - kolekcji 46 niepublikowanych nagrań i rozmaitych rarytasów - utworów demo, alternatywnych miksów, hiszpańskich wersji językowych czy bonusów z długiej i pełnej sukcesów kariery Roxette, która trwała od 1986 do 2016 roku.

"Bag Of Trix" pozwala dogłębnie przyjrzeć się twórczości jednej z najbardziej fascynujących popowych szwedzkich grup. Weźmy chociażby alternatywny, przygotowany przez Briana Maloufa na amerykański rynek miks "Joyride" - czwartego numeru 1 Roxette na liście Billboard Hot 100. W albumowej wersji to klasyczne Roxette, ale niewielu poza USA słyszało intensywny, pełen bezpośredniej energii "amerykański" miks.

Na "Bag Of Trix" znalazło się również akustyczne demo "Hotblooded", jak również akustyczna wersje drugiego numeru 1 duetu w Stanach Zjednoczonych, czyli "Listen To Your Heart", która razem z coverem "Help!" The Beatles została nagrana w studiach Abbey Road w Londynie jesienią 1995 roku.

Wydawnictwo skrywa także coś dla fanów Marie Fredriksson - trzy nagrane w domowych warunkach dema jej własnych piosenek "Pocketful Of Rain", "Beautiful Boy" i "Waiting For The Rain", z których tylko ostatnia trafiła na album Roxette.

-

"Oboje z Marie uwielbialiśmy być w studiu i nagrywać - wspomina z uśmiechem Per Gessle. - Teraz, z perspektywy czasu trudno uwierzyć, że wyprodukowaliśmy aż tyle materiału - znacznie więcej niż wydaliśmy. Chyba po prostu porwał nas ten szalony cyrk jakim było Roxette. Utwory, które powstały "tylko" z myślą o bonusach na japoński rynek czy te, które nigdy nie zostały wydane, dziś wydają się bardzo ciekawą częścią naszego katalogu. Dlatego uważam, że "Bag Of Trix"  to ciekawe muzyczne doświadczenie, szczególnie dla tych, którzy byli z nami przez wiele lat."

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Bag of Trix  Music From the Roxette Vaults" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bag of Trix  Music From the Roxette Vaults".
Roxette
Roxette - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!