Albumy muzyczne
Pętla

Natalia Nykiel Pętla Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Pętla" (Natalia Nykiel). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Natalia Nykiel.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Pętla".

O albumie

Artystka jest w trakcie promocji swego nadchodzącego krążka. Do tej pory ukazały się jej cztery single w kolejności: P.R.I.D.E., Królestwo, Epoka X oraz Taka Jak Ty. Każdy z zaprezentowanych utworów świadczy o ogromnej rozpiętości formy, jaką zdecydowała się przybrać Natalia Nykiel. Nadciągający album będzie przypuszczalnie materiałem pełnym sprzeczności, a równocześnie, utkanym na kanwie spójnego konceptu.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Pętla" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pętla".
Natalia Nykiel
Natalia Nykiel - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!