Albumy muzyczne
nowość Peach

Chevelle Peach Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Peach" (Chevelle). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Chevelle.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-02

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Peach".

Płyta nr 1

  1. 1. Peach - Chevelle

O albumie

„Peach” jest zasilane mocnymi gitarowymi riffami oraz głosem wokalisty i gitarzysty Pete’a Loeffler’a. Fani mogą spodziewać się kilku rzeczy, które Chevelle zawsze im dostarczało – solidnej dawki mocnego wokalu i kosmicznej solówki. Chevelle zaczęli przygotowywać fanów do nadchodzącej płyty singlem „Self Destructor”. Na ten moment kawałek „Self Destructor” ma 875 tysięcy odtworzeń w Spotify i ponad 700 tysięcy wyświetleń na YouTube.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Peach" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Peach".
Chevelle
Chevelle - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!