Albumy muzyczne
NIRATIAS

Chevelle NIRATIAS Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "NIRATIAS" (Chevelle). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Chevelle.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-03-05

O albumie

Płyta „NIRATIAS” to najlepiej dopracowana i najbardziej prowokacyjna płyta jaką zespół stworzył. Podczas prac nad projektem, które trwały od 2019 roku, zespół zaprosił do współpracy producenta Joe Barresiego (Tool, Queens of the Stone Age). Za grafikę okładki odpowiada Boris Vallejo, który stworzył  plakaty do takich filmów jak „Knightriders”, czy „National Lampoon's Vacation”, jak również okładki do kultowych opowiadań i magazynów z lat 70’ i 80’ jak na przykład: „Heavy Metal”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "NIRATIAS" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "NIRATIAS".
Polecamy
Chevelle
Chevelle - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!