Albumy muzyczne
nowość Obsidian

Paradise Lost Obsidian Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Obsidian" (Paradise Lost). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paradise Lost.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-05-15

O albumie

Gitarzysta zespołu z Halifax, Greg Mackintosh, tak mówi o nowym utworze: 

„To pierwszy kawałek napisany z myślą o „Obsidian”, jest zatem prawdopodobnie najbardziej zbliżony muzycznie do poprzedniej płyty, „ Medusa”. Sam utwór składa się z kilku różnych elementów, ale zasadniczo jest to klasyczny Paradise Lost. Tekst traktuje o zmaganiu się z trudnymi czasami. Jest klimat doom, ale moim zdaniem z wyczuciem”.

Wokalista Nick Holmes dodaje:

„W dobie panującego globalnego kryzysu, w momencie kiedy COVID- 19 dotknął w zasadzie wszystkich, w tym oczywiście branżę muzyczną, nasza wytwórnia, Nuclear Blast, zaproponowała nam przełożenie premiery na bardziej stabilny czas w tym roku. Biorąc to pod uwagę fakt, że odbiór muzyki na żywo jest obecnie całkowicie niemożliwy, podjęliśmy decyzję o nieprzekładaniu premiery naszego nowego albumu. Nasi fani nie chcieliby czekać. Muzyki można słuchać praktycznie w każdych okolicznościach, dlatego data wydania, czyli 15.maja, jest jak najbardziej aktualna, i mamy szczerą nadzieję, że nasz nowy album pomoże fanom podnieść się na duchu i będzie swojego rodzaju światłem w ciemności w tych niepewnych czasach! Dziękujemy Wam za nieustające wsparcie przez lata i do zobaczenia na koncertach już niebawem.”

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Obsidian" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Obsidian".
Paradise Lost
Paradise Lost - Wybrane albumy
Konkurs Ziaja