Albumy muzyczne
Not Gonna Get It

Wiktoria Gabor Not Gonna Get It Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Not Gonna Get It" (Wiktoria Gabor). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Wiktoria Gabor.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-08-21

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Not Gonna Get It".

O albumie

Jest to ostatni singiel i teledysk prezentowany przez wokalistkę przed premierą jej debiutanckiego albumu „Getaway (Into My Imagination)”, który trafi do sklepów już 4 września 2020!

„Not Gonna Get It” to niezwykle energetyczny utwór nawiązujący swoją stylistyką do lat 80., napisany i skomponowany m.in. przez uznany duet producencki Hotel Torino (Patryk Kumór i Dominik Buczkowski), autorów hitów takich jak „Superhero”, „Anyone I Want To Be” czy najnowszej płyty Michele Morrone.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Not Gonna Get It" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Not Gonna Get It".
Polecamy
Wiktoria Gabor
Wiktoria Gabor - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!