Albumy muzyczne
nowość No Nie

Ewa Farna No Nie Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "No Nie" (Ewa Farna). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ewa Farna.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-08-31

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "No Nie".

Płyta nr 1

O albumie

Jak mówi Ewa: „Uważam, że często bardziej definiują nas rzeczy, propozycje, zachowania, którym mówimy nie, niż te z którymi się zgadzamy. To, czego nie wybieramy,jest często niewidoczne, a tyle o nas świadczy.Nauczyć się mówić “nie”jest ogromnie ważne,by nasze “tak”mogło faktycznie coś znaczyć. Myślę, że to też ważne dla naszej równowagi psychicznej i dla umiejętności pozostania autentycznym.W teledysku w artystyczny sposóbpokazanesą naszeuwikłania-czy damy im kres, jest teraz naszym wyborem. Pojawiam się między innymi w roli Ewy z raju, która tym razem mówi nie pokusie, złu. To jest symbolem tego przesłania.

Odmówiłam sesji w Playboyu, nie zostałam twarzą sieci fasfoodów, nie wciągnął mnie świat używek...Jest ogrom rzeczy, którym mówię„nie”-dla życia zgodnego z moim systememwartości, by moc popatrzeć sobie w oczy, by być dumnąz tego, że prowadzę życie na własnych zasadach. Dla siebie warto mówić „nie”,dla spokoju duszy. I to wcale nie znaczy, że musimy to robić brzydko czy z pogardą.”Pierwszym singlem z nadchodzącego wydawnictwa było „Ciało”,poruszające tematykę ciałopozytywności.

Utwór zostałznakomicie przyjęty przez słuchaczy, a klip odbił się bardzo szerokim echem w mediach, nanowo prowokującdyskusję o tak istotnym zagadnieniu. „No Nie”to kolejny statement Ewy Farnej, dotykający nie mniej ważnego zagadnienia –postawieniasiebie na pierwszym miejscu. Utwór powstał w czesko-polsko-szwajcarskim teamie -z Tomem Oehlerem, Marcelem Prochazkou i Karolem Wróblewskim.Ewa Farna to artystka kompletna -jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, producentką. Jej silna osobowość medialna i odważne posty w mediach społecznościowych powodują, że jej wypowiedzi są szeroko komentowane a opinia publiczna nie przechodzi obok nich obojętnie. To znana wojowniczka poruszająca tematykę ciałopozytywności, empatii do siebie i ludzi wokół, zdrowia psychicznego, naturalności a często to wszystko z dystansem i humorem.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "No Nie" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "No Nie".
Polecamy
Ewa Farna
Ewa Farna - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!