Albumy muzyczne
nowość UMAMI

Ewa Farna UMAMI Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "UMAMI" (Ewa Farna). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ewa Farna.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-05-26

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "UMAMI".

Płyta nr 1

  1. 1. UMAMI - Ewa Farna

O albumie

Z okazji rocznicy wydania pierwszego singla "Ciało" z płyty "UMAMI" oraz Dnia Matki Ewa Farna prezentuje akustyczne wykonania wybranych utworów z albumu.
Na akustycznej Ep-ce "UMAMI"  usłyszymy instrumentalne wersje utworów "Ciało",      "Na skróty" oraz "Wersja 2.0". Możemy również zobaczyć ich wykonania ze studia w formie video ze studia w serwisie YouTube.

Premiera w symboliczny sposób łączy się z dzisiaj obchodzonym w Polsce Dniem Matki, ponieważ w opowieści o pierwotnym albumie bardzo istotny był jego tytuł - “UMAMI". To piąty smak, dzięki niemu jedzenie smakuje kompletnie i w sposób pełny. To smak, którego nie da się do końca zdefiniować…po raz pierwszy spotykamy się z nim w mleku matki. To określenie momentu życia, w którym jest Ewa Farna. Tym dopełnieniem i pełnią stało się dla niej macierzyństwo. Jak mówiła artystka o tytule płyty: 

„Dla każdego UMAMI może być czymś innym - dla mnie stało się nim macierzyństwo, które wzbogaciło moje wcześniej też smaczne i szczęśliwe życie, jednak teraz to jeszcze jeden krok naprzód, następny poziom”

ip

Inne wydania tego albumu

Album "UMAMI" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "UMAMI".
Polecamy
Ewa Farna
Ewa Farna - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!