Albumy muzyczne
nowość Neat Neat Neat – Bela Lugosi’s Dead

The Damned Neat Neat Neat – Bela Lugosi’s Dead Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Neat Neat Neat – Bela Lugosi’s Dead" (The Damned). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: The Damned.

  • Gatunek: Punk
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album koncertowy
  • Data premiery: 2022-10-28

O albumie

The Damned sięgają po swój drugi w karierze singiel „Neat Neat Neat” i łącząc go z utworem Bauhausu „Bela Lugosi's Dead”, prezentują jako zapowiedź albumu „A Night Of A Thousand Vampires". Utworowi towarzyszy nakręcony na żywo teledysk.

28 października 2019 roku The Damned przyjechali do prestiżowego londyńskiego teatru Palladium, aby wziąć udział w wyjątkowym muzyczno-teatralnym wydarzeniu. Podczas koncertu, którego zapisem jest wydawnictwo „A Night Of A Thousand Vampires”, obok The Damned wystąpili artyści The Circus of Horrors. David Vanian zmieniał się z Draculi w Nosferatu, połykacze ognia olśniewali, a wszystko okraszone było zestawem utworów zawierającym takie klasyki, jak „Wait For The Blackout”, czy covery utworów „People Are Strange” i „Eloise”.

Niezapomniana noc dla żywych… i wszystkich innych!

„A Night Of A Thousand Vampires” ukaże się 28 października na dwóch CD w zestawie z Blu-rayem oraz na dwóch płytach winylowych.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Neat Neat Neat – Bela Lugosi’s Dead" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Neat Neat Neat – Bela Lugosi’s Dead".
The Damned
The Damned - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!