Albumy muzyczne
nowość A Night Of A Thousand Vampires

The Damned A Night Of A Thousand Vampires Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "A Night Of A Thousand Vampires" (The Damned). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: The Damned.

  • Gatunek: Punk
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-09-29

O albumie

Zespół The Damned zaprezentował drugi singiel zapowiadający koncertowy album „A Night Of A Thousand Vampires”, który ukaże się dokładnie za miesiąc, 28 października. Do utworu „Grimly Fiendish”, który jest jednym z najbardziej lubianych singli The Damned, powstał klip. 

Singiel i video uchwyciły elektryzujący moment teatralny. 28 października 2019 roku The Damned przyjechali do prestiżowego londyńskiego teatru Palladium, aby wziąć udział w wyjątkowym, muzyczno-teatralnym wydarzeniu. Podczas koncertu, którego zapisem jest wydawnictwo „A Night Of A Thousand Vampires”, obok The Damned wystąpili artyści The Circus of Horrors. David Vanian zmieniał się z Draculi w Nosferatu, połykacze ognia olśniewali, a wszystko okraszone było zestawem utworów zawierającym takie klasyki, jak „Wait For The Blackout”, czy covery utworów „People Are Strange” i „Eloise”.

Niezapomniana noc dla żywych… i wszystkich innych!

Inne wydania tego albumu

Album "A Night Of A Thousand Vampires" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "A Night Of A Thousand Vampires".
The Damned
The Damned - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!