Albumy muzyczne
nowość Na to co mówisz zważ

Misia Furtak Na to co mówisz zważ Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Na to co mówisz zważ" (Misia Furtak). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Misia Furtak.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-09-01

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Na to co mówisz zważ".

O albumie

Nowy singiel Misi Furtak jest jej reakcją na kontrowersyjne słowa ministra edukacji i nauki. Utwór zapowiada nowy album artystki, który ukaże się już jesienią.

 

Jest ministrem Edukacji i Nauki, byłym wojewodą i świeżo upieczonym wiceprzewodniczącym rady do spraw rozwoju technologii wysokotemperaturowych reaktorów atomowych. W lutym 2021, mówiąc o walce z otyłością wśród młodzieży, stwierdził, że dodatkowe zajęcia SKS będę kierowane zwłaszcza do dziewcząt, bo „tu jest większy problem”.

W zapowiadającej jej nowy album piosence, Misia Furtak wskazuje, że „większym problemem” jest zupełnie co innego.

Kompozytorka i wokalistka komentuje:

Długo dzwoniła mi w uszach ta wypowiedź. Jak bardzo trzeba nie rozumieć problemów związanych z zaburzeniami żywienia, aby coś takiego powiedzieć? Dziewczyny już są skupione na swoich ciałach i próbują doścignąć wzorce z Instagrama. Kultura celebrity powoduje, że odchudzają się kilkuletnie dziewczynki. A w dalszym życiu czeka je pogoń za „idealną sylwetką”, przez co cierpienie i strach wcale nie znikają. Gratuluję panu ministrowi kolejnej posady, ale najpierw lepiej byłoby nauczyć się dobrze wykonywać tę pierwszą.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Na to co mówisz zważ" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Na to co mówisz zważ".

Więcej

Polecamy
Misia Furtak
Misia Furtak - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!