Albumy muzyczne
nowość My się nie chcemy bić 20yrs

Happysad My się nie chcemy bić 20yrs Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "My się nie chcemy bić 20yrs" (Happysad). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Happysad.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-07-29

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "My się nie chcemy bić 20yrs".

O albumie

My się nie chcemy bić 20yrs” to drugi singiel zapowiadający dwupłytowy album „Odrzutowce i kowery”. Jubileuszowe, dwupłytowe wydawnictwo Happysad zawiera 14 utworów podsumowujących 20 letnią działalność zespołu. Nie jest to jednak zwykły zbiór „greatest hits”. Odrzutowcami nazwano utwory nigdy wcześniej nie publikowane, które z różnych względów nie miały szczęścia znaleźć się na regularnych płytach, a kowery to najbardziej znane utwory Happysad po odważnym liftingu aranżacyjnym. Całość nagrana została między sierpniem 2020 a marcem 2021 w warszawskim studiu Black Kiss Records pod okiem Arka Kopery i Mariusza Obijalskiego.

Muzycy Happysad opowiadają o utworze „My się nie chcemy bić 20yrs”: Wciąż aktualny, wciąż wzywamy do pohamowania nienawiści i szukania zrozumienia. To utwór, który wyjątkowo często zmieniał swoją formę - jest to trzecia jego wersja i według nas - najlepsza. Fan fact: solo saksofonu nagrane zostało w toalecie, żeby uzyskać fantastycznie oldskulowy pogłos.

Autorem okładki płyty jest Nikodem Szewczyk. Album „Odrzutowce i kowery” ukaże się 27 sierpnia 2021 roku w formacie 2CD oraz na dwóch kolorowych winylach.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "My się nie chcemy bić 20yrs" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "My się nie chcemy bić 20yrs".

Więcej

Spodobał Ci się album "My się nie chcemy bić 20yrs"? Szukasz innych płyt z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: płyty z gatunku rock, polskie płyty muzyczne, polskie płyty muzyczne z gatunku rock, płyty z roku 2021, płyty z gatunku rock z roku 2021, polskie płyty z roku 2021, polskie płyty rock z roku 2021, płyty na literę M.
Polecamy
Happysad
Happysad - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!