Albumy muzyczne
Happysad na Pol’and’Rock

Happysad Happysad na Pol’and’Rock Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Happysad na Pol’and’Rock" (Happysad). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Happysad.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album koncertowy
  • Data premiery: 2020-10-16

O albumie

„Ogromna scena festiwalowa stawia przed każdą kapelą ogromne wyzwanie i potrafi, jeśli ktoś nie ma na nią pomysłu, wessać, przemielić, przeżuć i… nie zostawić zbyt wielu pozytywnych wspomnień po występie. Być świadomym tego kolosa jest rzeczą trudną i na palcach jednej ręki mógłbym wymienić te zespoły, które w 100% dały sobie z tym zadaniem radę. Happysad do tych zespołów należy. Ich ostatni występ na Pol’and’Rockowej scenie to świadome wykorzystanie każdego metra sześciennego sceny, w której zainstalowano setki urządzeń świetlnych i z której wybucha potężny, selektywny i świetnie zrealizowany dźwięk.

Jak nic nie stracić z takich możliwości pokazał nam zespół, przyjeżdżając ze swoją scenografią – prostą, ale w swej prostocie tworzącą treść dla występu. Na DVD to się po prostu fantastycznie ogląda, czyniąc dodatkowe porcje napięcia w muzyce. Po latach Happysad znowu jest z głową pełną pomysłów i dźwiękami, z którymi wszyscy, jako uczestnicy tego Festiwalu, świetnie się czujemy.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Happysad na Pol’and’Rock" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Happysad na Pol’and’Rock".

Więcej

Happysad
Happysad - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!