Albumy muzyczne
Mondo Sex Head

Rob Zombie Mondo Sex Head Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Mondo Sex Head" (Rob Zombie). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Rob Zombie.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: Geffen
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2012-08-07

O albumie

Niestrudzony innowator muzyki rockowej Rob Zombie zapowiada nowe wydawnictwo “Mondo Sex Head”! Płyta będzie zawierała klasyczne nagrania artysty zremiksowane przez topowych DJ-ów! Rob Zombie nie przestaje zaskakiwać swojej publiki wciąż naginając granice gatunku oraz sztuki nowoczesnej w ogóle. Jego wyjątkowe brzmienie i styl od zawsze inspirowały Dj-ów i remixerów oraz szeroko pojętą scenę muzyki elektronicznej. Do tej pory ukazały się już 2 albumy z remixami utworów Roba Zombie – „Supersexy Swingin Sounds” z  1996r. oraz „American Made Music to Strip By” z 1999r. Na najnowszej płycie „Mondo Sex Head” zrekonstruowania słynnych nagrań Roba Zombie na płycie podjęli się m.in. Jonathan “JDevil” Davis - frontman zespołu KoRn (“Thunder Kiss ‘65”), Photek (“Living Dead Girl”), Document One (“Let It All Bleed Out”), Ki:Theory (“Foxy Foxy” & “Pussy Liquor”), Big Black Delta (“More Human Than Human”),  ††† aka Chino of Deftones (“Dragula”), Das Kapital (“Lords of Salem”), Drumcorps (“Never Gonna Stop”), były członek Glitch Mob - Kraddy (“Superbeast”) oraz Bloody Beetroots (“Burn”).  Nad ostatecznym brzmieniem czuwał Jason Bentley, dyrektor muzyczny wpływowej stacji radiowej KCRW z Los Angeles, który tak mówi o projekcie– „Rob Zombie jest pionierem jeśli chodzi o industrialną muzykę taneczną”. Całość nadzorował również Richard Bishop.

Pomysł na płytę zrodził się jednak tak naprawdę w głowie managera Roba Zombie – Andy’ego Goulda, który pierwszy zwrócił uwagę na to jak często DJ-e wykorzystują kawałki Roba w swoich setach. Każdy z utworów na “Mondo Sex Head” został  osobiście wybrany przez Roba Zombie, a wiele z nich również przetestowanych przez muzyka w jego w samochodowym odtwarzaczu podczas przejażdżek po Los Angeles.

“Podoba mi się idea dekonstruowania piosenek” - mówi o projekcie Zombie. Tym razem artysta prezentuje też niecodzienne podejście do samej dystrybucji swoich nagrań - premiera „Mondo Sex Head” zostanie poprzedzona wydaniem dwóch cyfrowych EP-ek, które będą zawierały nagrania z “Mondo Sex Head, ale również bonusowe utwory. Ciekawostką może być fakt, że na okładce płyty pojawia się zdjęcie żony Roba Zombie - Sheri Moon Zombie.

Inne wydania tego albumu

Album "Mondo Sex Head" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Mondo Sex Head".
Polecamy
Rob Zombie
Rob Zombie - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!