Albumy muzyczne
Modern Love

All Time Low Modern Love Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Modern Love" (All Time Low). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: All Time Low.

  • Gatunek: Punk
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-02-15

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Modern Love".

Płyta nr 1

O albumie

Z okazji walentynek, grupa All Time Low podzieliła się z fanami nową piosenką zatytułowaną "Modern Love". Antyrandkowy hymn ukazał się razem z klipem, a pochodzi z nadchodzącej płyty zespołu "Tell Me I'm Alive". Premierę albumu wyznaczono na 17 marca. Jeszcze przed wydaniem krążka All Time Low odwiedzą Polskę, by 28 lutego 2023 roku wystąpić w warszawskiej Stodole.

"Modern Love", jak zdradza tytuł, zarówno w warstwie tekstowej, jak i w klipie przedstawia blaski i cienie współczesnego randkowania.

Teledysk, którego akcja rozgrywa się w sercu Gaskartha, jest wizualną ucztą, w której frontman jako "Mr. Modern Love" w błyszczącym, czerwonym garniturze w stylu Eltona Johna, na przemian cierpi z powodu złamanego serce i ekscytuje się z namiętności.

- "Współczesna miłość to piękna katastrofa". To słowa zdesperowanej, udręczonej duszy i głównego bohatera naszej najnowszej piosenki "Modern Love". Ma on obsesję na punkcie poszukiwania więzi, która często łamie serce. - Towarzysząca singlowi wizualizacja to swoista kontynuacja wideo "Sleepwalking", który wyreżyserowałem z naszym przyjacielem Lupe Bustosem.

Singiel "Modern Love" ukazuje się niedługo po tym, jak zespół zdobył swój drugi w karierze singiel numer 1 dzięki utworowi "Sleepwalking" z nadchodzącego albumu, który trafił na pierwsze miejsce zestawienia Alternative Radio i zgromadził prawie 10 milionów streamów, stając się tym samym ich trzecim utworem, który znalazł się w pierwszej piątce listy przebojów.

Inne wydania tego albumu

Album "Modern Love" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Modern Love".
Polecamy
All Time Low
All Time Low - Wybrane albumy
Popularne
przeglad 4 min
44. Przegląd Piosenki Aktorskiej - znamy program wydarzenia Wrocław

Kolejne PPA odbędzie się w dniach 15-24 marca 2024 roku.