Albumy muzyczne
Once In a Lifetime

All Time Low Once In a Lifetime Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Once In a Lifetime" (All Time Low). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: All Time Low.

  • Gatunek: Punk
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-25

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Once In a Lifetime".

O albumie

"Once In A Lifetime" zawiera wszystkie charakterystyczne elementy brzmienia All Time Low. "To piosenka o stracie i radzeniu sobie w trudnych chwilach, stawianiu czoła okrutnej rzeczywistości i wychodzeniu z tego doświadczenia silniejszym" - wyjaśnia frontman, Alex Gaskarth. "Napisaliśmy ten numer w ponurych czasach, kiedy świat wciąż po omacku próbuje nawigować po niepewnych drogach. Gdzieś jednak przebija się promyk nadziei. Nawet to, co najgorsze, w końcu mija i wtedy można zacząć wszystko odbudowywać. Ten numer utrzymany jest w tym samym klimacie, co "Monsters", ale słychać tu rozwój i ewolucję odkąd wydaliśmy "Wake Up, Sunshine".

"Once In A Lifetime" to następca największego dotąd przeboju All Time Low, "Monsters", w którego realizacji udział wziął multiplatynowy artysta, blackbear. Był to pierwszy radiowy numer 1 kapeli. Piosenka przez 17 tygodni nie schodziła ze szczytu Alternative Airplay Chart listy Billboardu. Ponadto, światowej sławy wokalistka, Demi Lovato, nagrała z grupą nową wersję piosenki. W efekcie, utwór zgromadził już ponad 100 milionów streamów i wciąż awansuje w głównym notowaniu Billboardu oraz na liście Top 40 Radio Chart

Album "Wake Up, Sunshine", który ukazał się w kwietniu 2020 roku, zadebiutował na 1. miejscu zestawienia Top Rock Albums Chart Billboardu. "To najbardziej soczysty album All Time Low, łączący hałaśliwy charakter kapeli, z mocnymi gitarami i porywającymi melodiami" - pisał dziennikarz "Billboardu". Z kolei na łamach "Forbesa" można było przeczytać "o młodzieńczej żywiołowości oraz iście koncertowej energii płyty", a "Nylon" zauważył, że All Time Low, chcą, by za sprawą nowego albumu ludzie poczuli się dobrze. 

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Once In a Lifetime" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Once In a Lifetime".
All Time Low
All Time Low - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!