Albumy muzyczne
nowość Microphone Shotgun

Gloss Microphone Shotgun Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Microphone Shotgun" (Gloss). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Gloss.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Microphone Shotgun".

O albumie

Microphone Shotgun jest to rockowa piosenka z zadziornym riffem, dużym bitem i bezczelnym tekstem. To społeczny komentarz do świata, który autor widzi codziennie. Chodzi o sprzeczności na poziomie społecznym i osobistym.  Niczym para kłócąca się o to kto śpi po której stronie łóżka, stajemy się uparci, stawiamy na swoim i zapominamy o zrozumieniu i życzliwości. To samo dzieje się na poziomie całego społeczeństwa, dziś uwikłani w podziały po latach odkryjemy jak wielką to wszystko było stratą czasu.  Przez brak doświadczenia, nie znajdując odpowiedzi w swojej głowie ludzie zaczęli opierać swoje opinie na tym co przeczytali w telefonie, a to jest dla nich toksyczne. Życie jest brutalne, trudne, zaskakujące i niesprawiedliwe.

Ludzie nie radzą sobie z wielu powodów. Również dlatego, że nie umieją wyrażać swoich uczuć albo cieszyć się zwykłą przechadzką po parku. To że myślisz że masz rację nie oznacza że naprawdę ją masz.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Microphone Shotgun" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Microphone Shotgun".
Gloss
Gloss - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!