Albumy muzyczne
nowość Krótki lont

Sabaton Krótki lont Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Krótki lont" (Sabaton). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sabaton, Nocny Kochanek.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-08-16

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Krótki lont".

O albumie

„Krótki lont” to polskojęzyczna przeróbka „GOTT MIT UNS”, z nowym tekstem pełnym klasycznie Kochankowego humoru.


 

Nocny Kochanek, w porozumieniu z zespołem Sabaton, wziął na warsztat jego utwór „GOTT MIT UNS”. Krzysiek Sokołowski napisał do niego nowy tekst w języku polskim, który - jak można się spodziewać - stworzony został z przymrużeniem oka i z charakterystycznym dla Zdrajców Metalu humorem.

Singiel „Krótki lont” powstał z okazji koncertu zespołu Nocny Kochanek u boku Sabaton w ramach trasy koncertowej The Tour To End All Tours w krakowskiej Tauron Arenie, 23 sierpnia 2022 roku. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Tomek Ochab, szef Knock Out Productions, organizator koncertu zespołu Sabaton w Polsce.

Inne wydania tego albumu

Album "Krótki lont" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Krótki lont".
Polecamy
Sabaton
Sabaton - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!