Albumy muzyczne
nowość Karin Stanek

Kasia Moś Karin Stanek Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Karin Stanek" (Kasia Moś). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kasia Moś.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-05-23

O albumie

Kasia Moś i jej starszy brat Mateusz Moś pochodzą z Bytomia. Z Bytomiem związany jest też Mateusz Kołakowski. Nic dziwnego, że ta trójka, pracująca razem twórczo już od jakiegoś czasu, została zainspirowana repertuarem Karin Stanek, skoro są krajanami. „Robienie coverów, szczególnie jeśli ktoś kiedyś uczynił już taką piosenkę hitem, wymaga odwagi i ma sens tylko wtedy, jeśli ma się pomysł, jak to zrobić, żeby nasza wersja nie była ani lepsza, ani gorsza od oryginału, ale inna i też została zapamiętana” - ta myśl przyświecała Kasi Moś, jej bratu Mateuszowi i Mateuszowi Kołakowskiemu, kiedy rozpoczynali pracę nad nowymi wersjami jedenastu utworów, które prawie pół wieku wcześniej wykonywała z powodzeniem Karin Stanek. Kasia Moś i Mateuszowie wybrali tytuły bardzo popularne w latach 60., jak i mniej znane, poruszające piosenki wykonywane przez Karin Stanek. Efekt tej pracy w całości poznamy już 27.05.2022 roku! 

Premierę albumu poprzedziły dwa single, dobrze znane słuchaczom przeboje Karin: „Autostop” i „Tato kup mi dżinsy”, w zupełnie nowych i zaskakujących aranżacjach.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Karin Stanek" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Karin Stanek".
Polecamy
Kasia Moś
Kasia Moś - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!