Albumy muzyczne
nowość Just A Cigarette

Decapitated Just A Cigarette Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Just A Cigarette" (Decapitated). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Decapitated.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-05-13

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Just A Cigarette".

O albumie

Lider zespołu, Wacław „Vogg” Kiełtyka, tak mówi o nowym utworze:

„Just A Cigarette to potężny, epicki, melodyjny death metalowy utwór o oczekiwaniach życiowych i o śmierci. Była to pierwsza kompozycja, którą napisałem na „Cancer Culture” i ona w pewnym sensie ukształtowała cały album. Aby jeszcze bardziej wpłynąć na zmysł słuchacza, postanowiliśmy opatrzyć utwór wyjątkowym klipem. Nawiązaliśmy współpracę z polskim artystą Marcinem Białasem, który pozwolił nam wykorzystać w video swoje fantastyczne prace. Całość robi piorunujące wrażenie”.

27 maja Decapitated wydają nowy materiał, zatytułowany „Cancer Culture”. Vogg o nowej płycie:

„Oczekiwania, jeśli chodzi o nową płytę, były ogromne, nagrywanie jej było więc dla nas olbrzymim wyzwaniem. Ale ciężka praca się opłaca. Mieliśmy okazję zgromadzić niesamowitych ludzi, którzy zajęli się produkcją i pomogli nam osiągnąć jak najlepszy efekt. Jarek Szubrycht ponownie napisał dla nas niesamowite teksty o dysproporcji między marzeniami, ambicjami i aspiracjami ludzkości. Głównym inżynierem dźwięku był Tomasz Zed Zalewski, David Castillo odpowiada za miks, a Ted Jensen nadał całości ostateczny szlif przy masteringu. Okładkę stworzył Fabio Timpanaro, włoski artysta, którego twórczość doskonale oddaje to, co chcieliśmy przekazać. Tytuł albumu ma znacznie szerszy kontekst, niż to może się na pierwszy rzut oka wydawać. Będziecie zaskoczeni”.

Po opublikowaniu albumu „Anticult” w 2017 roku, Metal Hammer ogłosił DECAPITATED „następcą Pantery i Lamb Of God”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Just A Cigarette" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Just A Cigarette".
Decapitated
Decapitated - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!